Menu Close

Lapsed

Ilmselt on kõik inimesed märganud, et praegusel ajal sündivad lapsed on erinevad nendest, kes sündisid kümme- või kakskümmend aastat tagasi. Lapsed ei allu enam iganenud reeglitele ja pahandused on kerged tekkima. Lapsed arenevad aeglasmalt ja nutistuvad. Tõsiasi, et kaheaastane mängib nutitelefoni või tahvelarvutiga on saanud tavaks.

See, et laps vajab oma arenguks ja elus toimetulekuks hoopis pidevat kehalist kokkupuudet vanemaga ning pidevaid ja pikki kallistusi hakkab vajuma unustustehõlma.

Kui lapsevanem ühel hetkel leiab, et kogu tema suhtlus lapsega piirdub vaid käskude ja keeldudega ning muuks enam aega ei jää, võiks võtta aja maha ja tulla lapsega kallistamise teraapia seansile.

Teraapia sobib laste arenguprobleemide või õpiraskuste ilmnemisel. Terapeut annab teile juhiseid, kuidas siduda lapse igapäevane kallistamine arendustegevusega.

Kallistamise teraapia sobib väga hästi laste käitumisprobleemide korral. Kuna käitumisprobleemid tekivad enamasti lapse tähelepanuvajadusest, aitab teraapia pöörata lapsele piisavalt palju tähelepanu ja tugevdada teie suhteid.

Teraapia aitab aja maha võtta, kui peres on mitu last, kes kõik nõuavad pidevalt üheaegselt  tähelepanu ning tundub, et kõikide laste jaoks ei jää piisavalt aega.

Kallistamise terapeut aitab teil luua ruumi, kus te saate jagada lähedust, turvalisust ja armastust just nii, nagu teie kehadele hetkel sobib.

Laste probleemide osas toimuvad ka nõustamised, mille kohta saab infot Lisateenuste alt.